Apie mus

Odontologijos klinika PGdent – Tai dviejų darbščių ir ambicingų odontologų šeimos, Patricijos ir Gyčio Perveneckų įkurta klinika 2018 metais. Vaikystėje augę odontologų ir farmacijos specialistų šeimose, gydytojai save matė tik medicinos srityje ir nusprendė sujungti svajones, įdėjas bei jėgas bendro verslo realizavime.

Nuo pat pirmos klinikos darbo dienos, siekiama, jog mažas ir jaukus kolektyvas savo nuoširdžiu dėmesiu detalėms, kruopštumu ir atsakingumu padėtų kiekvienam pacientui jaustis savam, ramiam ir užtikrintam, patikėjus savo dantų sveikatą į profesionalias klinikos gydytojų rankas.

Nuolat tobulėjame

„PGdent“ dirbantys gydytojai nuolat tobulina teorines žinias bei praktinius įgūdžius įvairiose konferencijose bei kursuose. Klinikoje teikiamos dantų plombavimo, šaknų kanalų gydymo ir pergydymo, dantų šalinimo, protezavimo, implantacijos, balinimo bei profesionalios burnos higienos paslaugos.

Esame sudarę sutartį su Vilniaus TLK kompensuojamoms dantų protezavimo paslaugoms teikti.

Malonus ir pagarbus bendravimas, į kiekvieną individualų atvejį įdedama širdis, maksimalios pastangos ir dėmesys – neatsiejama mūsų darbo dalis.

Apsilankykite

Mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti.
Jūsų komfortas yra mūsų prioritetas!