Profesionali burnos higiena Vilniuje

Burnos higiena tai procedūra, kurios metu nuvalomas virš ir po dantenomis susidaręs mineralizuotas kietasis apnašas (akmenys) bei nupoliruojamas minkštas ir pigmentinis apnašas nuo dantų paviršiaus.

 Rekomenduojama burnos higienos procedūrą atlikti prieš pradedant visas kitas gydymo procedūras burnos ertmėje.

Burnos Higienos Kainos

Profesionali burnos higiena (konkrementų pašalinimas ultragarsiniu skaleriu, poliravimas sodos-vandens srove, poliravimas pasta)60 –  90
Pigmentinio apnašo poliravimas sodos-vandens srove40
Vieno danties higiena5
Danties fluoravimas10

Burnos Higienos procedūros etapai:

• Ultragarsiniu skaleriu (prietaisu, kuris ultragarso pagalba sukuria vibracinius judesius) bei rankiniais instrumentais pašalinamas virš ir po dantenomis esantis mineralizuotas apnašas (akmenys);
• Pigmentinis maisto, tabako, gėrimų sudarytas apnašas poliruojamas aukšto slėgio sodos – vandens srove (angl. „Air flow“);
• Nuvalius visas apnašas dantų paviršiai nupoliruojami poliravimo pasta ir šepetėliu;
• Pacientas apmokomas individualios burnos higienos namuose;

Burnos Higiena kas 6 mėnesius

Neatliekant profesionalių burnos higienos procedūrų, padidėja dantų ėduonies susidarymo rizika, išsivysto dantenų uždegimas (gingivitas), pasireiškiantis dantenų kraujavimu, paraudimu, paburkimu. Negydomas gingivitas progresuoja į kraštinio kaulo uždegimą (periodontitą/parodontozę), dėl kurios nyksta apie dantis esantis kaulas, atsitraukia dantenos, dantys tampa paslankūs, pažengusiose ligos stadijose reikalingas dantų šalinimas.

Jei Jums reikalinga burnos higiena Vilniuje, kreipkitės kontaktų skiltyje, Savanorių prospektas Vilnius

D.U.K burnos higiena

Kaip dažnai reikia atlikti burnos higieną?
Idealiu atveju burnos higiena turėtų būti atliekama kas 6 mėnesius, tačiau kiekviena situacija yra skirtinga – tiksliausiai tą gali įvertinti ir reikiamą dažnį norodo atliekantis specialistas.
Ar burnos higiena yra skausminga?
Burnos higienos metu gali būti juntamas didesnis ar mažesnis diskomfortas dėl ultragarsinio skalerio perduodamų virpesių. Skausminga ši procedūra būna tik tuomet, jei yra labai prasta dantenų ir kraštinio kaulo būklė, esant poreikiui, naudojamas vietinis nuskausminimas.
Ką daryti, kad taip greit nesusidarytų dantų akmenys?
Tam, kad nauji akmenys nesusidarytų labai greitai, neužtenka burnos higienos atlikti profesionaliai, svarbiausia – tinkamas valymas namuose. Klauskite ir pamokysime, kaip valyti dantis bei rekomenduosime valymo priemones! Jei domina burnos higiena Vilniuje, prašome kreiptis jau dabar.
 
 
 

Gytis Perveneckas

Gyd. odontologas

Patricija Perveneckienė

Gyd. odontologė

Turite klausimų, susijusių su burnos higiena?

Susisiekite su mumis arba atvykite į kliniką ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus!

Apsilankykite

Mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti.
Jūsų komfortas yra mūsų prioritetas!