Dantų balinimas Vilniuje

Dantų balinimas kabinete „PHILIPS ZOOM!“

Graži šypsena gali būti prieinama kiekvienam – dantų balinimas padeda pašviesinti dantis –  Susisiekite ar atvykite konsultacijai ir aptarsime Jūsų situaciją.

Dantų Balinimo Kainos

Žemiau pateikiame mūsų klinikoje atliekamų balinimo paslaugų kainas.

Dantų balinimas klinikoje „Philips ZOOM!®“ sistema250
Balinimo kapa (vienas žandikaulis)60
Balinimo gelis naudojimui namuose50

Prieš dantų balinimą pirmiausia rekomenduojama atlikti burnos higieną.

 Žinoma, jeigu yra karieso pažeistų dantų – juos sugydyti. Pirmos apžiūros metu odontologas įvertins Jūsų dantų būklę, jeigu reikia – paskirs gydymą ir tuomet aptariama dantų balinimo procedūros eiga.

Dantų balinimas philips zoom!® kas tai?

Tai Nr 1. dantų balinimo pasirinkimas visame pasaulyje, kuris, remiantis mokslo ir kliniškai pagrįstais tyrimais, padeda dantis pašviesinti nuo 6 iki 8 atspalvių vos per vieną vizitą! Philips Zoom dantų balinimas yra viena inovatyviausių galimybių, leidžiančių turėti šviesesnius dantis ir gražesnę šypseną. 

Kaip vyksta dantų balinimas Philips Zoom sistema?

PRIEŠ ATLIEKANT DANTŲ BALINIMĄ, BŪTINA GYDYTOJO ODONTOLOGO APŽIŪRA IR DANTŲ BŪKLĖS ĮVERTINIMAS

Dantų balinimo metu paciento akys apsaugomos specialiais akiniais, į burną įstatomas skruostų ir lūpų atitraukėjas, veido oda, burnos gleivinė ir dantenos apsaugomos specialiomis priemonėmis, kad balinimo lempos šviesa jų nepažeistų.

Siekiant užtikrinti paciento komfortą procedūros metu, galimas žemas, vidutinis arba didelis šviesos intensyvumas.

Procedūra atliekama naudojant specialią LED lempą (ji suteikia galimybę naudojant mažesnį gelio kiekį pasiekti didesnį rezultatą) ir 6 % vandenilio peroksido balinimo gelį.

Tai yra visiškai saugi medžiaga. Daugelis kitų balinimo medžiagų yra su ženkliai didesnės vandenilio peroksido koncentracijos geliais, tad gali turėti ir neigiamo poveikio dantims. Pagal 2012-ųjų metų ES direktyvą – gelis, naudojamas dantų balinimui, turėtų būti ne didesnės nei 6,6 % vandenilio peroksido koncentracijos. Taigi, balinant Philips Zoom technika – galima būti ramiems dėl keliamų saugumo reikalavimų.

Philips ZOOM gelio sudėtyje taip pat yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir fluorido. Visi jie prisideda prie mažesnio jatrumo procedūros metu ir po jos.

Bendra procedūros trukmė su pasiruošimu yra ~1,5 val. Jeigu turite klausimų – visada skatiname susisiekti ir mūsų specialistai mielai į juos atsakys, padės Jums ramiai laukti dantų balinimo procedūros.

PHILIPS ZOOM dantų balinimo pranašumai

Philips Zoom privalumai, kurie turėtų skatinti Jus rinktis būtent šią dantų balinimo sistemą, yra:

 • Greitas rezultatas vos per vieną vizitą Dantys pabąla iki 6-8 atspalvių pagal VITA spalvų skalę. Tiesa, baltumo lygis kinta priklausomai nuo danties individualių savybių bei tam tikrų išorinių veiksnių.
 • Minimalus ar visiškai jokio dantų jautrumo. Išvengti jautrumo padeda aukštos kokybės balinimo gelyje esančios nujautrinančios medžiagos.
 • Moksliškai įrodytas saugus 6% vandenilio peroksido naudojimas, nekenkiantis dantų audiniams ir burnos gleivinei. Taigi, ilgalaikis dantų baltumas neturės jokios neigiamos įtakos burnos ertmei.

Dantų balinimas nerekomenduojamas

Ne visais atvejais dantų balinimas yra galimas. Nerekomenduojama balinti dantų:

 • Esant nesugydytiems karieso pažeidimams, dantenų ir periodonto ligoms;
 • Nėščiosioms ir žindančioms moterims;
 • Esant dideliam dantų nusidėvėjimui, įgimtiems emalio defektams;
 • Nepilnamečiams asmenims.

Dantų balinimas su kapomis namuose

Tai alternatyva pacientams, norintiems savarankiškai atlikti dantų balinimą. Jeigu neturite laiko lankytis klinikoje, norite patys kontroliuoti dantų balinimo lygį – galite išbandyti balinimą namuose.

Dantų balinimo namuose eiga:

 • Odontologas nuima paciento dantų atspaudus ir dantų technikas pagal užsakymą pagamina abiem žandikauliams skaidrias formas (kapas), kurios turi būti dedamos ant dantų.
 • Pacientui užsakomas dantų balinimo gelis, kurį reikia tepti į balinimo kapą.
 • Pacientui atiduodamos pagamintos kapos ir gelis ir odontologas apmoko, kaip viską teisingai atlikti namuose.

Svarbu atkreipti dėmesį!

Kiekvienu atveju dantų balinimo rezultatas yra skirtingas. Jis priklauso nuo burnos higienos, rūkymo, amžinių pokyčių, genetiškai nulemtos danties kietųjų audinių struktūros ir spalvos, tam tikrų medikamentų vartojimo.

Negyvybingi, gydytais kanalais dantys, priekiniuose dantų paviršiuose esančios plombos bei karūnėlės spalvos nekeičia, todėl po procedūros esant dideliam spalvos neatitikimui, gali tekti jas pakeisti!!!

Kaip prižiūrėti balintus dantis?

Balinti dantys nereikalauja labai ypatingos priežiūros. Žinoma, jeigu norite, kad dantų baltumas išliktų ilgiau – reikia remtis keliomis, žemiau mūsų pateiktomis rekomendacijomis:

 • Po dantų balinimo neturėtų būti juntamas dantų jautrumas. Visgi, jeigu jį jaučiate – rekomenduojama naudoti pastas, kurios yra skirtos jautriems dantims, padeda jį mažinti. Jeigu jautrumas yra mažas – pašalinti jį galima su specialiomis pastomis. Jeigu jautrumas nepraeina – išbandykite jautrumą mažinančius gelius ar kreipkitės į gydytoją.
 • Po balinimo dantys labiau linkę kaupti pigmentines dėmes, tad bent jau savaitę po procedūros siūlome negerti kavos, gėrimų, kurie dažo dantis, daržovių ir vaisių, kurie yra ryškių spalvų ir t.t.
 • Galiausiai, nepamirškite tinkamai pasirūpinti savo burnos higiena, naudoti visas reikalingas dantų valymo priemones.
 

D. U. K Dantų balinimas

Ar dantų balinimas kenkia dantims?
Ne, dantų balinimas klinikoje nekenkia dantims. Dantų balinimas namuose taip pat nebus žalingas dantims, jeigu naudosite priemones įsigytas iš  odontologijos klinikų ir naudosite pagal tikslias instrukcijas.
Kiek ilgai dantys išlieka baltesni?
Kiekvienu atveju dantų balinimo kabinete rezultatas yra skirtingas. Jis priklauso nuo burnos higienos, rūkymo, amžinių pokyčių, genetiškai nulemtos danties kietųjų audinių struktūros ir spalvos, tam tikrų medikamentų vartojimo. Atliekant palaikomąjį balinimą namuose, galima stabilų dantų šviesumą išlaikyti 1-2 metus. 
Ar prieš dantų balinimą reikia atlikti profesionalią burnos higieną?
Prieš dantų balinimą (tiek namuose, tiek klinikoje) – atliekama profesionali burnos higiena. Jos metu taip pat apžiūrimi dantys, jeigu reikia, pirmiausia sugydomi, o tik tuomet atliekama balinimo procedūra.
Ar teks ilgai laukti eilėje balinimo?
Ne, po atliktos apžiūros ir konsultacijos, iškart suplanuojamas vizitas dantų balinimui atsižvelgiant į paciento poreikius.
Ar balinimas su kapomis yra geresnis negu kabinete?
Balinant dantis su kapomis galima pasiekti geresnį rezultatą negu kabinete, nes tai yra atliekama ilgesnį laiką ir pacientas pats gali savarankiškai nuspręsti, kada jam pakanka dantų šviesumo, o kada dar norisi išgauti daugiau. 

Tiesa, viskas turi būti daroma pagal tikslias odontologo instrukcijas, užtrunka nuo 7 iki 14 dienų, pacientas pats tampa atsakingas už visą procesą ir jo kontrolę.

Gytis Perveneckas

Gyd. odontologas

Patricija Perveneckienė

Gyd. odontologė

Turite klausimų, susijusių su dantų balinimu?

Susisiekite su mumis arba atvykite į kliniką ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus!

Galerija

Apsilankykite

Mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti.
Jūsų komfortas yra mūsų prioritetas!