Dantų implantacija Vilniuje

Kas yra danties implantas?

Dantų implantas yra chirurginis komponentas, danties šaknies pakaitalas, kuris įsriegtas į žandikaulį susijungia su kaulu, siekiant palaikyti burnoje dantų protezus (vainikėlius, tiltus, plokšteles).

Priklausomai nuo klinikinės situacijos, implantacija gali būti atliekama vienmomentiškai (iškart po danties šalinimo) arba po 2,5 – 3 mėn., visiškai sugijus kaului.

Dantų Implantacija kaina

Implantacija „Straumann „SLA Roxolid“ implantu“ 700
Implantacija „MegaGen“ implantu600
Gijimo galvutė ant implanto70
Sinuso dugno pakėlimas (priklausomai nuo sudėtingumo)750 – 1000
Kaulo bloko persodinimas1000 – 1500
Kaulo augmentacija150 – 400

Protezavimas ant implantų

Protezavimas ant implantų (dantų protezų gamyba ir pritaikymas ant implanto burnoje) galimas tik po implanto prigijmo prie kaulo:

  • Viršutiniame žandikaulyje po 4-6 mėn
  • Apatiniame žandikaulyje po 2-4 mėn

 

Priklausomai nuo pradinės situacijos, kaulo augmentacijos (priauginimo) apimties.

Dantų protezavimo Kainos

 
Metalo keramikos vainikėlis ant Megagen / Straumann implanto500
Pilno kontūro cirkonio oksido vainikėlis ant Megagen / Straumann implanto550/580
Cirkonio oksido vainikėlis su keramikos apdaila ant Megagen / Straumann implanto600/630
Cirkonio oksido vainikėlis su ličio disilikato „Emax“ keramika 850
Išimama plokštelė ant implantų su lokatoriais850 – 950  
Laikinas vainikėlis ant implanto 200
Individuali atrama120 – 150
Mūsų klinikoje atliekama dantų implantacija „Straumann“ ir „Megagen“ implantais.  

Straumann implantai

  • Straumann implantai vieni populiariausių šveicariški dantų implantai, kurių gamyba prasidėjo daugiau nei prieš 65 metus.
  • Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid, kuris yra daugiau nei 35 % stipresnis už titaną.
  • Roxolid lydinys leidžia naudoti vienu diametru mažesnį implantą ir 54 % atvejų išvengti kaulo priauginimo operacijos bei atlikti mažesnę intervenciją į žmogaus organizmą.
  • Straumann bendradarbiauja su daugiau nei 150 universitetų, o implantų patikimumas patvirtintas daugiau nei 3000 mokslinių tyrimų.

(Informacija iš oficialaus Straumann.lt puslapio)

Megagen implantai

  • „MegaGen Implant“ yra didžiausia implantų gamybos įmonė Azijoje;
  • MegaGen implantuose kalcio jonai hidroterminiu būdu yra inkorporuojami į titano paviršių, taip pagreitindami implanto prigijimą nuosavame kaule.
  • MegaGen užtikrina minimalią kaulo remodeliaciją aplink implantą dėka siauro kaklelio ir unikalaus, audinių nežalojančio, sriegių dizaino
  • Didesnis kaulo sukibimas su implantu sustiprina pirminį stabilumą bet kokio tipo kaule, sukurdamas galimybę implantą įsriegti iškart po danties šalinimo 

 

(Informacija iš oficialaus Megagenimplantai.lt puslapio)

 

Kokį implantą rinktis?

Abu mūsų klinikoje naudojamų dantų implantų gamintojai yra patikimi moksliniais bei klinikiniais tyrimais ir yra tarp pirmaujančių gamintojų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.

Esant palankiai klinikinei situacijai, implanto gamintojo pasirinkimas paliekamas pačiam pacientui, pagal jo norą ar finansines galimybes.

Tam tikrose, sudėtingesnėse situacijose, burnos chirurgas parenka konkretų, labiau tinkamą tam atvejui gamintojo implantą, nurodydamas pacientui pasirinkimo priežastis.

Abiejų implantų kainos yra panašios, tad tai neturėtų būti esminis rodiklis renkantis Jums labiausiai tinkamą opciją.

Dantų implantacija ir priežiūra

Dantų implantai suteikia galimybę ilgus metus nesukti galvos dėl savo dantų, tačiau šiai sąlygai įvykdyti reikalinga tinkama priežiūra.

 Dantų implantaciją bei protezavimą atlikę gydytojai Jums visada suteiks priežiūros ir naudojimo rekomendacijas. 

 Ant implantų suprotezuoti dantys valomi kaip ir natūralūs nuosavi dantys – su pasta ir šepetėliu, bet tarpdančių priežiūrai yra būtini:

– Tarpdančių šepetėliai

– Ir / arba Burnos irigatorius

 

D.U.K Dantų Implantacija

Ar dantų implantacija yra skausminga? 
Ne, atliekant dantų implantaciją yra naudojamas vietinis nuskausminimas ir žmogus jaučia tik instrumentų sukeliamą tempimą, vibraciją, bei aušinimui skirtą fiziologinį tirpalą.

Skausmas po dantų implantacijos – normalus reiškinys. Didesnio ar mažesnio intensyvumo skausmas gali trukti iki savaitės po procedūros, tačiau dažnu atveju skausmo gali ir visiškai nebūti.

Ar po implantacijos bus ištinęs veidas?
Tai priklauso nuo to, kokios apimties yra procedūra, kiek laiko ji trunka ir kaip žmogaus imuninė sistema tvarkosi su gyjimo procesu. Kuo didesnės apimties operacija, tuo didesnė tinimo tikimybė. Užtikrinti mažesniam tinimui, pacientams po procedūros yra suleidžiama priešuždegiminių vaistų.
VISAS REKOMENDACIJAS IR INSTRUKCIJAS KAIP ELGTIS PO IMPLANTACIJOS, JUMS SUSAKYS OPERUOJANTIS GYD. BURNOS CHIRURGAS.
Kiek laiko tarnaus dantų implantai?
Tinkamai įsriegti ir prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą, tačiau yra daug ilgalaikę prognozę nulemiančių veiksnių, kurių negali kontroliuoti nei gydytojai, nei pacientai (lėtinės ligos, imuninės sistemos būklė kt).
Ar suprotezavus dantis ant implantų galima valgyti kietą maistą?
Dantų implantai yra gaminami iš itin patvarių titano lydinių ir ant jų protezuojami keramikiniai vainikėliai užtikriną visavertę kramtymo funkciją bei galimybę valgyti net ir labai kietą maistą. 
Ar netekus dantų būtina juos atkurti?
Netekus vieno arba kelių dantų – kitiems dantims tenka didesnis krūvis, tad dantys greičiau dėvisi. Gretimi dantys svyra į pašalinto danties sritį, o priešingame žandikaulyje esantys – išilgėja, taip gali susiformuoti priešlaikiniai kontaktai ar netaisyklingas dantų išsidėstymas, nulemiantis trauminį kandimą, periodontologines problemas. Taip pat toje vietoje, kur nėra dantų – ilgainiui nyksta žandikaulio kaulas, kas gali lemti ir greitesnį veido senėjimą. 
Ar dantų implantai atrodys ir jausis natūraliai?
Patys implantai yra sriegiami į žandikaulio kaulą ir jų nei matosi, nei jaučiasi. Suprotezavus tiek „Straumann”, tiek „Megagen” implantus kokybiškomis bemetalės keramikos medžiagomis, atkuriame tokius dantis, kurie tarnauja ir atrodo kaip tikri: tiek savo tvirtumu, tiek forma, tiek spalva. 
Jei domina dantų implantacija, prašome kreiptis į mūsų specialistus!

Aurimas Sudeikis

Gyd. burnos chirurgas

Turite klausimų, susijusių su dantų implantacija?

Susisiekite su mumis arba atvykite į kliniką ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus!

Galerija

Apsilankykite

Mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti.
Jūsų komfortas yra mūsų prioritetas!